مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد همدان گفت: اردوی جهادی فرصت خوبی برای اثبات این مطلب است که کسانی که مدعی دلسوزی برای مردم کشورشان هستند چقدر در زمان عمل پای حرفشان‌ میمانند و بین حرف تا عملشان چقدر فاصله است.
یوسف فرهادی یکی باغداران موفق است.
امام جمعه ملایر گفت:بسیج در این راستا به مانند هشت سال دفاع مقدس در جنگ اقتصادی با اولویت اقتصاد مقاومتی وبرخورد با محتکران وارد میدان عمل شده که این اقدام باعث خشنودی ورضایت مردم شده است
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان تویسرکان، از توزیع ۲۰۷ بسته «مهر تحصیلی» از محل نیات موقوفات در شهرستان تویسرکان خبر داد.
قائم مقام کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: در سال گذشته ۳۸۰۰ فرصت شغلی با ۵۱ میلیارد تومان اعتبار در استان همدان ایجاد شده است.
رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و تره بار همدان با بیان اینکه ورود میوه‌های پاییزی به بازار قیمت میوه را تعدیل می‌کند گفت: قیمت میوه‌های تابستانی را میزان عرضه و تقاضا تعیین می‌کند.
ردوهای جهادی پر است از افراد گمنام و بی‌نام و بی‌ادعایی که حتی اگر تریبون را در اختیارشان قرار دهی به جای تعریف از خود و صحبت درباره کارهایی که انجام داده‌اند، تلاش می‌کنند تا دیگرانی را که در مسیر خودشان بودند تعریف کنند، دیگرانی که با شناخت آنها متوجه می‌شوی که آنها هم افرادی خاص هستند، در واقع اگر می‌خواهی از کسی که کار بیشتری می‌کند سوال کنی، به جای رفتن و نشستن و صحبت با او باید به کنار دوستانش بروی، بر خلاف سیاسیون که در موفقیت‌ها صف می‌کشند تا عکس یادگاری بگیرند، جهادی‌ها در جاهایی که نیازمند کار است صف می‌کشند و موفقیت‌ها را به یکدیگر حواله می‌دهند، این خصوصیات عجیبی است که تاکنون بارها و بارها در مصاحبه با جهادی‌ها به آن برخورد کرده‌ایم، اینبار نیز با یک جهادی صحبت کردیم اما او ترجیج داد از دیگری و رشادت‌هایش تعریف کند تا خودش، بخوانید ماحصل این گفت‌وگوی متفاوتی را که در هیچ مصاحبه تفضیلی با مسئولی نمی‌توانید نمونه‌اش را پیدا کنید.
مدیر حرکت‌های جهادی بسیج دانشجویی استان فارس با اشاره به شروع فعالیت گروه‌های جهادی دانشجویان گفت: ۹۲ گروه در تابستان امسال به ارائه خدمات در نقاط محروم استان می‌پردازند.
بانوی کارآفرین جوان که همیشه دغدغه کارآفرینی داشته با راه‌اندازی کارگاه خیاطی در زرقان زمینه امرار معاش ۳۰ نفر را فراهم کرده است.
در مراسمی با حضور فرمانده سپاه فجر استان فارس ۱۰ گروه جهادی از سپاه ناحیه احمدبن‌موسی(ع) به مناطق محروم شیراز اعزام شدند.
اردوهای جهادی در سطوح مختلف در استان فارس برگزار می‌شود و پیش‌بینی شده امسال ۱۰۰ گروه دانش‌آموزی این اردوها را انجام دهند.
روستای «شکرآباد» در منطقه شورآب شهرستان شیراز از داشتن نیازهای اولیه زندگی مانند حمام و سرویس بهداشتی محروم هستند اما با همت گروه‌های جهادی این محرومیت رنگ می‌بازد.
مسئول گروه جهادی امام حسین(ع) گفت: گروه جهادی امام حسین(ع)، بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور شهرستان دالاهو بمدت ۱۰روز تعدادی دانشجوی مجرب و متخصص خواهر را به محله های حاشیه نشین شهرستان دالاهو اعزام نموده است.
مسئول گروه جهادی امام حسین(ع) گفت: گروه جهادی امام حسین(ع)، بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور شهرستان دالاهو بمدت ۱۰روز تعدادی دانشجوی مجرب و متخصص خواهر را به محله های حاشیه نشین شهرستان دالاهو اعزام نموده است.
فرمانده سپاه سرپل ذهاب گفت: اردوهای طرح هجرت ۳ اهدافی متعالی در رفع چهره محرومیت مناطق زلزله زده و محروم دارد و امسال بیش از۲۰۰نفرروز دانش اموزبسیجی در این طرح در شهرستان فعالیت خواهندکرد.
با هدف نهادینه کردن فرهنگ کار و تلاش گروهی و رفع محرومیت امسال بیش از ۳ هزار جهادگر همدانی در اردوی جهادی شرکت کردند.
نشست خبری معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی،، استاندار همدان و مدیرکل میراث‌فرهنگی این استان با موضوع تشریح رویداد «همدان۲۰۱۸» برگزار شد.
نماینده مردم شهرستان اسدآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: بزرگترین کارخانه کاغذ سنگ در این شهرستان با ظرفیت ۲۰ هزار تن و سرمایه‌گذاری ۱۰۰ میلیارد تومانی احداث خواهد شد.
فرماندار شهرستان اسدآباد با بیان اینکه رسته‌های تسهیلات اشتغال فراگیر و روستایی افزایش یافته است، گفت: افزایش رسته‌های تسهیلات اشتغال روستایی و فراگیر کار برای جذب هر چه بیشتر سهمیه اختصاص یافته به شهرستان را آسان‌تر کرده است.
فرمانده حوزه فاطمه الزهرا(س) شهرستان رزن از برگزاری اردوی جهادی هفت روزه گروه فاطمیون به همت حوزه فاطمه الزهرا(س) شهرستان رزن خبر داد.

صفحات

تازه ها