سه شنبه 1399/03/27 - 12:13 markazi-admin
خبر

گروه‌های جهادی در استان مرکزی سوژه ‌"‌‌فیلم سینمایی و سریال"‌ می‌شوند ‌

در دیدار رئیس سازمان بسیج سازندگی و مدیرکل شبکه آفتاب با اشاره به اینکه انعکاس هنرمندانه خدمات جهادگران ادامه خواهد داشت تاکید شد: فیلم سینمایی و سریال با سوژه‌های مرتبط با گروه‌های جهادی در استان مرکزی ساخته و تولید می‌شود.

امید محترمی ‌در دیدار با مدیرکل شبکه آفتاب استان مرکزی با اشاره به گزارشی از اقدامات انجام شده توسط بسیج سازندگی در سطح استان اظهار داشت: با توجه به فرمان مقام معظم رهبری خطاب به بسیج سازندگی، انعکاس هنرمندانه اقدامات جهادگران در سطح جامعه یک از مطالبه اساسی از جانب رهبرانقلاب می باشد.

وی افزود: جا دارد تا از زحمات مدیران و کارشناسان صدا و سیمای استان در انعکاس خدمات جهادگران تشکر داشت چراکه به واسطه تعامل و همکاری صورت گرفته توسط صدا و سیمای استان استان، ویژه برنامه ها و مستندات ارزشمندی در زمینه اقدامات گروه های جهادی تهیه، تولید و پخش شده است.

رئیس سازمان بسیج سازندگی استان مرکزی بیان کرد: در بین جهادگران شاهد ظهور سوژه ها و چهره های جهادی هستیم که سرنوشت و اقدامات هر کدام از آنها می تواند الگویی برای نوجوانان جامعه باشد و باید تلاش شود که قهرمانان عصر حاضر در مسیر خدمت و جانفشانی به مردم معرفی شوند.

محترمی با اشاره به رسالت اصلی اردوهای جهادی در پرورش کادر آینده انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: با انعکاس اقدامات گروه‌های جهادی از طریق صداوسیمای استان ما شاهد افزایش مراجعه جوانان و نوجوانان برای حضور در اردوهای جهادی هستیم و امیدواریم این روند همکاری رو به رشد بین بسیج سازندگی و صداوسیما همچنان ادامه داشته باشد.

میدان‌داری گروه‌های جهادی بسیجی در عرصه مقابله با ویروس کرونا

مدیرکل صدا و سیمای استان مرکزی نیز در این دیدار با اشاره به میدان‌داری گروه‌های جهادی بسیجی در عرصه مقابله با ویروس کرونا اظهار داشت: در ماه‌های اخیر همگان شاهد بودند که جهادگران در عرصه مبارزه با کرونا در میدان های سخت و خطرناکی قدم گذاشتند که این روحیه خطرپذیری و مردم دوستی را جز در دفاع مقدس و صحنه های جهاد در راه خدا نمی توان مشاهده کرد.

داریوش دبیقی افزود: در مبارزه با ویروس منحوس کرونا به واسطه حضور جهادگران سلامت و گروه های جهادی در سرتاسر کشور حماسه ای از جنس خدمت شکل گرفت و همین امر باعث شد جمهوری اسلامی ایران بتواند در سطح دنیا عملکرد بسیار مطلوب و بی نظیری داشته باشد.

مدیرکل صداوسیمای استان مرکزی تصریح کرد: در نهضت بزرگ کمک مومنانه و مواسات مردم و گروه های جهادی برگ زرین دیگری را در تارک انقلاب اسلامی ثبت کردند و توانستند از تهدیدی به مانند کرونا، فرصت سازی کنند.

وی با بیان اینکه نقش بسیج سازندگی در عمران و آبادانی مناطق محروم بر هیچ کسی پوشیده نیست، گفت: بی تردید با اتکا به مدل مدیریت انقلابی و جهادی تفکر بسیجی در سطح کشور ما می توانیم در بسیاری از صحنه ها موفقیت و پیشرفت را کسب کنیم.

دبیقی خاطر نشان کرد: انعکاس ایثار و فداکاری جوانان این سرزمین را وظیفه ذاتی خود می دانیم و در این مسیر از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد، بنابراین با تعامل و هم افزایی ها سازمانی می توانیم علاوه بر اقدامات صورت گرفته در بستر تولید فیلم های سینمایی و مستندهای فاخر خدمات گروه های جهادی را در معرض دید مردم عزیز کشور قرار دهیم.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)