دوشنبه 1399/06/03 - 14:51 markazi-admin
فرمانده سپاه روح الله در جلسه شورای اداری استان مطرح کرد:

راه اندازی 5 کارگروه تخصصی ویژه تحقق جهش تولید /فعالیت۷۵۰ گروه جهادی با مشارکت حدود ۲۱ هزار جهادگر در استان

سردار کریمی گفت: سپاه در سطح استان ، حدود۱۷۰ هزار بسته معیشتی را در مرحله اول طرح مومنانه توزیع کرد و اکنون نیز ۲۵ هزار بسته را کادرسازی کرده است که تا پایان ماه مجرم در اختیار گروه های هدف قرار دهد.

سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله یکشنبه در شورای اداری استان مرکزی گفت:طرح هایی که  با هدف اشتغال و رفع محرومیت دیده شده تاکنون حدود ۳۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.


وی در ادامه اظهار داشت: سپاه روح الله در استان مرکزی برای تحقق جهش تولید پنج کارگروه شامل محرومیت زدایی، صنعت و انرژی علمی و پژوهشی،کشاورزی و خدماتی را در نظر گرفته است.


فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی در ادامه گفت:حدود ۷۵۰ گروه جهادی با مشارکت حدود ۲۱ هزار جهادگر آماده ارایه خدمات به نیازمندان استان مرکزی میباشند.


سردار کریمی گفت: سال گذشته سپاه روح الله حدود450 طرح اقتصادی مقاومتی را عملیاتی کرد و برای ۹ هزار و ۵۰۰ نفر با صرف ۸۵۰ میلیارد ریال اشتغال پایدار ایجاد کرده است.


وی اظهار داشت: ایجاد ۵۲۰ صندوق قرض الحسنه محلی برای اشتغالزایی، اجرای ۶۲۰ طرح عمرانی و عملیاتی توزیع حدود ۱۱۰۰ و ۱۱۰ سری جهیزیه از دیگر خدمات سپاه در استان مرکزی است.


فرمانده سپاه روح الله گفت: با شیوع ویروس کرونا نیز سپاه استان توزیع رایگان سه میلیون و ۵۰۰ ماسک، ضدعفونی ۱۲۵ هزار نقطه، تولید ۲۵۰ هزار دستکش را در ۸۷ کارگاه عملیاتی کرد.


سردار کریمی خاطرنشان کرد: سپاه در سطح استان ، حدود۱۷۰ هزار بسته معیشتی را در مرحله اول طرح مومنانه توزیع کرد و اکنون نیز ۲۵ هزار بسته را کادرسازی کرده است که تا پایان ماه مجرم در اختیار گروه های هدف قرار دهد.