چهارشنبه 1399/08/14 - 09:52 markazi-admin

بیانیه گروه‌ جهادی دانشگاه علوم پزشکی اراک در لبیک به فرمان ولی امر انقلاب

بیانیه گروه‌ جهادی دانشگاه علوم پزشکی اراک در لبیک به فرمان ولی امر انقلاب

بسم ربّ الشّهداء

خداوند منان را شاکریم که بیش از ۸ ماه به ما فرصت خدمت در خط مقدم مبارزه با ویروس منحوس را داد و او را سپاس میگوییم که افتخار پوشیدن لباس های گرم و طاقت فرسا، اما مقدس پرستاری را عنایت کرد و توفیق قرار گرفتن در کنار مجاهدین فی سبیل الله را در بیمارستان عنایت نمود.

بیش از ۸ ماه است که دانشجویان جهادگر دانشگاه علوم پزشکی اراک در تمامی صحنه هایی که نیاز به حضورشان بوده، حضور یافته و میدان را خالی نکرده اند. از سانتر کرونا تا کارگاه های تولید شیلد، از حاشیه شهر های اراک تا حاشیه شهر های کمیجان، از شب عید نوروز تا شب عاشورا، از بیمارستان خوانساری و ولیعصر تا بیمارستان امیرالمؤمنین، و از رزمایش کمک مؤمنانه تا رزمایش مشق احسان.

امروز اما تکلیفی دیگر بر دوش ما گزارده شده. تکلیفی که بسیار سنگینتر و مهمتر از تکالیف قبلیست. این بار #فرمانده شخصا به میدان آمده و جوانان مؤمن‌ و صالح را امر کرده تا بار دیگر پای به عرصه بگذارند و کادر بهداشت و درمان و کشور و دین خدا را یاری نمایند.

لذا بدینوسیله اعلام میکنیم، به فرمایش ولی امر عزیز تر از جانمان لبیک گفته و این بار قویتر و دقیقتر از دفعات قبلی، هر آنچه از دست و ذهنمان برآید، در راه کمک به کشور در شرایط فعلی مضایقه نخواهیم کرد.

باشد که خداوند مهربان نام ما را نیز در زمره مجاهدان فی سبیل الله ثبت کند. الحمدلله الذی رزقنا الجهاد فی سبیل الاسلام.

۷ آبان ۱۳۹۹
قرارگاه جهادی مهاجر
دانشگاه علوم پزشکی اراک