سه شنبه 1399/09/25 - 09:00 markazi-admin

توزیع 15 هزار سبد کمک مومنانه توسط بنیاد مستضعفان با مشارکت گروه های جهادی بسیج سازندگی

امید محترمی مسئول بسیج سازندگی سپاه روح الله استان مرکزی گفت: ۱۵ هزار سبد معیشتی به ارزش ۶ میلیارد تومان اهدائی بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی با مشارکت ۱۴۰ گروه جهادی بسیج سازندگی همزمان با روز پرستار در استان مرکزی توزیع می شود.

محترمی اظهار کرد: این بسته های معیشتی که در قالب کمک مومنانه در بین آسیب دیدگان ناشی از کروناتوزیع می شود توسط بنیاد مستضعفان تامین و با مشارکت گروه های جهادی بسیج سازندگی استان مرکزی در اختیار مردم نیازمند قرار می گیرد.

وی ادامه داد: در این مرحله افراد کرونا مثبت نیازمند تحت پوشش قرارگاه شهید سلیمانی و خانواده زندانیان نیازمند در اولویت دریافت سبدها قرار دارند.

مسئول بسیج سازندگی سپاه روح الله استان مرکزی بیان کرد: ارزش هر سبد به میزان ۴۰۰ هزار تومان است و سبدهای اهدایی بنیاد مستضعفان در مجموع به میزان ۶ میلیارد تومان است.

محترمی اضافه کرد: در اجرای این طرح که همزمان با در پیش بودن روز پرستار صورت می گیرد ، ۱۴۰ گروه جهادی مشارکت خواهند داشت.

مسئول بسیج سازندگی سپاه روح الله استان مرکزی خاطرنشان کرد: با توزیع این مرحله تعداد سبدهای معیشتی توزیع شده کمک مومنانه در استان مرکزی به ۲۱۷ هزار سبد خواهد رسید که به صورت میانگین ارزش هر سبد ۳۰۰ هزار تومان می باشد.