چهارشنبه 1399/09/26 - 22:17 markazi-admin

رزمایش کمک مومنانه همزمان با ایام ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار در آستانه شب یلدا در اراک برگزار شد

همزمان با ایام ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار و در آستانه شب یلدا ؛ رزمایش کمک مومنانه استان مرکزی با حمایت بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی و به همت گروه های جهادی بسیج سازندگی استان مرکزی ، با حضور آیت الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی،سردار محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله و جمعی از مسئولین در مصلی بیت المقدس شهر اراک برگزار شد.

عکس

 

در این مرحله از رزمایش کمک مومنانه تعداد 15 هزار بسته مواد غذایی توسط بنیاد مستضعان انقلاب اسلامی تامین و با مشارکت 140 گروه جهادی بسیج سازندگی استان مرکزی در بین نیازمندان شناسایی شده در سطح استان در حال توزیع می باشد.

عکس

 

گروه های جهادی بسیج سازندگی استان مرکزی پس از تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیام نیمه شعبان سال جاری مبنی بر انجام مواسات و برگزاری رزمایش همدلی و کمک مومنانه به اقشار آسیب دیده در جریان شیوع ویروس کرونا، با برگزاری برنامه های گسترده در ایام مختلف سال تاکنون تعداد 217 هزار بسته معیشتی تهیه و در بین نیازمندان شناسایی شده و صاحبان نیازمند مشاغل آسیب دیده از کرونا و... توزیع شده است.

 

عکس

 

طبق برنامه ریزی های صورت گرفته تا پایان سال جاری تعداد بسته های معیشتی پیش بینی شده جهت تهیه و توزیع در بین نیازمندان در استان مرکزی 300 هزار بسته می باشد که این بسته ها از طریق سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، کمک های خیرین و دستگاه ها و نهادهای انقلابی تامین و توسط گروه های جهادی بسیج سازندگی توزیع خواهد شد.