دوشنبه 1399/10/29 - 21:26 markazi-admin

از ساخت مسجد تا برگزاری مراسم عزاداری حضرت زهرا(س)

برگزاری مراسم عزاداری حضرت صدیقه طاهره(سلام الله علیها) در مسجد الزهرا روستای عباس آباد بخش جازموریان

امام خامنه ای (مدضله العالی)  :این اردوهای جهادی و حرکت عظیم بسیج سازندگی یکی از برکاتش خدمت‌رسانی است که میلیونها نفر از این خدمت شما به صورت مستقیم بهره‌مند میشوند. از لحاظ مادی، از لحاظ امور روزمره‌ی زندگی، از لحاظ معنوی و هدایت، بهره‌مند میشوند. شما اگر درس قرآن هم آنجا ندهید، خودِ حضور یک جوان مؤمن و متدین و متشرع در یک مجموعه‌ی روستائی، در بین جوانان، در بین مردم، مظهر مجسم آیه‌ی قرآن است؛ آنها را به دین، به انقلاب، به معنویت، سوق میدهد. «کونوا دعاة النّاس بغیر السنتکم»؛ شما با عمل خودتان مردم را به ایمان، به اسلام، به دین دعوت میکنید. این خدمت‌رسانی است؛ خدمت‌رسانی مادی و خدمت‌رسانی معنوی.

جازموریام

مراسم عزاداری حضرت صدیقه طاهره(سلام الله علیها) در مسجد الزهرا روستای عباس آباد بخش جازموریان برگزار شد،مسجدی که به برکت حضور جهادگران گروه جهادی شهید سلیمانی هیات ام الائمه فاطمه الزهرا(سلام الله علیها) شهر اراک در مناطق محروم بخش جازموریان استان کرمان احداث شده است.

جازموریام

جهادگران گروه جهادی شهید سلیمانی ، از اوایل دیماه ۱۳۹۹ و همزمان با شروع ایام فاطمیه با حضور در روستای عباس آباد بخش جازموریان استان کرمان علاوه بر خدمت رسانی به ولی نعمتان انقلاب در عرصه های فرهنگی، آموزشی،بهداشت و درمان و ... ؛ با یاری اهل بیت(علیهم صلوات الله) موفق به احداث مسجد الزهرا (سلام الله علیها) در این روستا شدند که امروز و با حضور اهالی روستا اولین مجلس عزاداری با برپایی روضه حضرت زهرا(سلام الله علیها) در این مسجد برگزار شد.

جازموریام


اعضای گروه جهادی فاطمیون اراک برای چهارمین دوره در مناطق محروم جازموریان و رودبار جنوب استان کرمان اردوی جهادی برگزار کردند که در این دوره علاوه بر احداث مسجد الزهرا(سلام الله علیها) در روستای عباس آباد؛ احداث ۱۰ سرویس بهداشتی ، نیز جزء پروژه های عمرانی اجرا شده این توسط گروه می باشد.