پنجشنبه 1400/09/04 - 07:26
محسن رضایی
استان مرکزی
همزمان با هفته مبارک بسیج؛

آزادی ۱۸ نفر از محکومین مالی با جرائم غیرعمد و توزیع بسته های معیشتی

همزمان با هفته مبارک بسیج 18 نفر از محکومین مالی با جرائم غیر عمد به همت سپاه و بسیج با مشارکت خیرین از زندان آزاد شدند.

سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی  در آیین آزادی ۱۸ نفر از محکومین مالی با جرائم غیرعمد و توزیع بسته های معیشتی به مناسبت هفته بسیج اظهار کرد: آنچیزی که امروز موجب پیروزی و سربلندی ملت ایران شده مکتب اسلام ناب محمدی، ولایت و امت وفادار به ارزش های اسلامی و متعهد است و مکتب انقلاب اسلامی برگرفته از مکتب عاشورا است.

وی افزود: بسیج یکی از دستاوردهای مهم تفکر امام خمینی(ره) است که در انقلاب اسلامی جاری شده و بسیج همواره در میدان های مختلف نقش آفرینی موثر داشته است.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی بیان کرد: خدمت بی منت به مردم ، دفاع از ارزش های اسلامی و امیدآفرینی اولویت بسیج در گام دوم انقلاب است و بسیجیان با عمل صالح که اخلاص در نیت و تقوای در عمل در آن وجود دارد نقش آفرینی می کند

وی با تاکید بر اینکه اندیشه بسیج مبتنی بر تفکر قرآن کریم است،گفت: بسیج برای رفع همه مشکلات و مقاطع با برنامه عمل کرده و در گام دوم انقلاب در راستای تحقق فرامین امامین انقلاب و عملیاتی نمودن مولفه های بیانیه گام دوم نقش آفرینی می کند.

سردار کریمی با اشاره به اینکه بسیج شجره طیبه ای است که روز به روز به افتخارات آن افزوده شده،افزود: ملت ایران با فرهنگ بسیجی جهادهای مختلفی را پشت سرگذاشته اند و امروز در گام دوم باید جهاد همه جانبه با فرهنگ و تفکر بسیجی در بخش های مختلف کشور برای رفع مشکلات و فتح قله های بلند رقم بخورد.

وی تاکید کرد: رمز ماندگاری انقلاب اسلامی و سرافرازی ملت ایران جهادی عمل کردن و طنین انداز شدن تفکر بسیجی در بخش های مختلف کشور است و همه باید کمک کنیم دولت اسلامی و در نهایت تمدن اسلامی شکل بگیرد.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با اشاره به سالگرد شهادت شهید زین الدین گفت: شهید مهدی زین الدین که در مکتب اسلام و علمای برجسته ای چون شهید آیت الله مدنی(ره) تربیت شده بود علاوه بر اینکه اخلاق و معارف اسلامی را در وجود خود پرورش داد همچنین توانست نیروهای عظیمی تربیت کند.

وی با بیان اینکه شهید زین الدین از ابتدای حوادث کردستان در میدان مجاهدت حضوری میدانی داشت و حیات با برکت خود را در مسیر دفاع از ارزش های اسلامی گذراند،افزود: بزرگترین خدمات را برای اسلام و انقلاب اسلامی به ماندگار گذاشت و تشکیل سازمان رزم مقتدر که موجب حضور لشکر ۱۷ در میدان های مختلف شد از اقدامات مهم شهید زین الدین است.

سردار کریمی ادامه داد: یکی از درس های مهمی که رزمندگان اسلام از شهید زین الدین به خوبی آموختند ایستادگی و مقاومت است که با بصیرت و هوشیاری خود همواره نقش موثری در خنثی سازی توطئه های دشمنان داشت.

وی با اشاره به اینکه آزادی زندانیان غیرعمد مالی یکی ازاقدامات در ذیل کمک مومنانه است که به همت سپاه و بسیج و مشارکت خیرین انجام می شود،گفت: امروز به مناسبت هفته مبارک بسیج ۱۸ نفر از زندانیان استان از بند رهایی یافتند و تاکنون ۲۹ نفر در سال ۱۴۰۰ آزادسازی زندانیان توسط سپاه و بسیج انجام شده و بسیج حقوقدانان سپاه روح الله، آزادی ۱۲ زندانی دیگر را تا پایان آذر ماه در دستور کار دارد.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.