یکشنبه 1401/02/18 - 11:56
جهادگر
استان مرکزی
.

کلنگ‌زنی پروژه‌های محرومیت‌زدایی با اعتبار ۱۲۵ میلیاردی در استان مرکزی

مسؤول بسیج سازندگی استان مرکزی از کلنگ‌زنی پروژه‌های عمرانی و محرومیت‌زدایی با اعتبار ۱۲۵ میلیارد تومان توسط بسیج سازندگی در استان خبر داد.

امید محترمی ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به کلنگ‌زنی و آغاز به کار ۱۲۵ میلیارد تومان پروژه عمرانی و محرومیت‌زدایی توسط بسیج سازندگی به مناسبت فرارسیدن هفدهم اردیبهشت‌ماه سالروز تأسیس بسیج سازندگی اظهار کرد: در سال جاری کلنگ‌زنی پروژه‌های عمرانی و محرومیت‌زدایی در استان مرکزی یکی از برنامه‌های مهم است که با توجه به شناسایی‌های انجام شده در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: آیین کلنگ‌زنی و آغاز به کار پروژه‌های عمرانی و محرومیت‌زدایی در استان مرکزی در چهار بخش آب‌رسانی آب شرب، آب کشاورزی، مسکن محرومین و ایجاد راه دسترسی روستایی در دستور کار قرار گرفته که مجموع اعتبار تأمین شده توسط بسیج سازندگی در این پروژه‌ها ۱۲۵ میلیارد تومان است و با اعتبار دستگاه‌های اجرایی این عدد تا ۲ برابر افزایش پیدا می‌کند.

مسؤول بسیج سازندگی استان مرکزی ادامه داد: آب‌رسانی آب شرب به ۴۰ روستای دارای تنش آبی با مشارکت آبفای استان، اجرای بیش از ۴۵ پروژه آب کشاورزی، ساخت ۱۰۰ مسکن محرومین و ایجاد راه دسترسی روستایی در ۱۰ روستای استان با مشارکت اداره راهداری از جمله پروژه‌هایی است که در هفته بسیج سازندگی سال جازی کلنگ‌زنی می‌شوند.

محترمی اضافه کرد: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده این پروژه‌ها تا ۶ ماه آینده به بهره‌مندی خواهند رسید و مردم و ولی‌نعمتان انقلاب از منافع و برکات این پروژه‌ها بهره‌مند می‌شوند.

وی با اشاره به افزایش ظرفیت‌های بسیج سازندگی استان مرکزی در امر خدمت‌رسانی بیان کرد: در راستای تقویت امکانات لجستیکی بسیج سازندگی استان و کمک به فعالیت‌های گروه‌های جهادی در امر خدمت‌رسانی به مناطق محروم و پشتیبانی از جهادگران و تقویت بنیه آنها افزایش ظرفیت ماشین‌آلات مهندسی در قالب کامیون، غلتک، لودر، بیل مکانیکی و سایر تجهیزات در دستور کار قرار گرفت که این مهم از هفته بسیج سازندگی شروع و تا سه ماه آینده تکمیل خواهد شد.

مسؤول بسیج سازندگی استان مرکزی خاطرنشان کرد: یکی از مهمترین رسالت‌های بسیج سازندگی عمومی کردن گفتمان جهادی در بین آحاد مردم است که بسیج سازندگی در این راستا برنامه‌ریزی جدی کرده و تشکیل جبهه‌های محرومیت‌زدایی در این راستا هدف‌گذاری شده و گروه‌های جهادی پیش‌قراولان و موتور محرک این جبهه‌سازی هستند.

انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.