دوشنبه, 08/29/1396 - 09:22 markazi
مسئول روابط عمومی ناحیه مقاومت بسیج ساوه خبر داد

ارسال 4 تریلی کمک‌های مردمی توسط سپاه ساوه به مناطق زلزله‌زده

ارسال 4 تریلی کمک‌های مردمی توسط سپاه ساوه به مناطق زلزله‌زده

 

مسئول روابط عمومی ناحیه مقاومت بسیج ساوه

به‌گزارش خبرگزاری بسیج استان مرکزی؛ پاسدار صابرنژاد مسئول روابط عمومی ناحیه مقاومت بسیج ساوه از اعزام چندین محموله مواد غذایی، البسه و اقلام مورد نیاز به مناطق زلزله زده کرمانشاه خبر داد و گفت: به محض اعلام مسئولا برای ارسال محموله‌های کمک‌های مردمی به مناطق زلزله‌زده مردم انقلابی، غیور و دلسوز شهرستان ساوه همانند سایر هموطنان دیگر کشورمان برای ارسال کمک به مناطق زلزله زده اعلام آمادگی کردند.

وی افزود: با توجه به حس نوعدوستی ساوجی‌ها برای کمک به مردم مناطق زلزله‌زده سبزپوشان سپاه این شهرستان برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی اعلام آمادگی کرد و در اولین فرصت پایگاه‌ها و حوزه‌های مقاومت بسیج کار جمع‌آوری کمک‌های مردمی را آغاز کردند.

مسئول روابط عمومی ناحیه مقاومت بسیج ساوه تصریح کرد: با توکل بر خداوند و همدلی مردم دلسوز توانستیم محموله کمک‌های مردمی را در قالب 4 تریلی کامیون شامل آب معدنی، پتو، شیرخشک، لباس گرم، وسایل گرمایشی و اقلام مورد نیاز به مناطق زلزله‌زده ارسال شد.

پاسدار صابرنژاد از مردم همیشه در صحنه و انقلابی شهرستان درخواست کرد که کمک‌های خود را در این راستا به پایگاه ها و حوزه‌های مقاومت بسیج سپاه ناحیه تحویل دهند.

وی همچنین در پایان از استقبال پرشور مردم در راستای کمک به هموطنانمان در استان کرمانشاه از مسئولین شهرستان و بسیجیان فداکار این شهرستان برای خدمت‌رسانی به مردم که یکی از رسالت‌های بسیج است، تقدیر کرد[[{"fid":"4192","view_mode":"default","type":"media","attributes":{"height":"533","width":"800","class":"media-element file-default"},"link_text":null}]]

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید. CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.