خدمت رسانی بسیج سازندگی در مناطق محروم یک نعمت است

یکشنبه, 11/13/1398 - 19:08 markazi
استاندار مرکزی؛

خدمت رسانی بسیج سازندگی در مناطق محروم یک نعمت است

۷ واحد مسکونی در روستای مزرعه قاسم شهرستان خمین برای نیازمندان که در سیل امسال تخریب شده بود، امروز توسط استاندار استان مرکزی و فرمانده سپاه روح الله و جمعی از مسئولین به بهره برداری رسید.
خدمت رسانی بسیج سازندگی در مناطق محروم یک نعمت است

 

سید علی آقازاده استاندار مرکزی در مراسم افتتاح ۷ واحد مسکونی آسیب دیده از سیل در روستای مزرعه قاسم خمین گفت: روستای مزرعه قاسم با داشتن ۱۵۶ خانوار امروز ۴۲ واحد آن به طور کامل بازسازی و تعمیر شده است که این اتفاق خوبی برای این روستا است و امیدواریم تا پایان این دولت با تسهیلات و کمک هایی که در نظر گرفته می شود باقی خانواده ها نیز از این امکان برخوردار شوند.

وی با تقدیر از تلاش های بسیج سازندگی در استان مرکزی بیان کرد: حضور بسیج سازندگی در اقصی نقاط کشور و به خصوص نقاط محروم یک امر پسندیده و مبارکی است. استان مرکزی هم از وجود بسیجیان جهادگر کاملا استفاده می کند و باید قدر این نعمت بزرگ را بدانیم.

استاندار مرکزی افزود: حضور بسیج سازندگی و بسیجیان جهادگر در نقاط محروم علاوه بر اینکه بر نفوذ فرهنگ انقلابی در کشور و به خصوص نقاط دور افتاده کمک می کند می تواند در راستای آبادانی و توسعه روستاها مفید باشد و باید به آن اهمیت داده شود.

وی توجه به تقویت زیرساخت ها را مهم و ضروری خواند و گفت: آن چیزی که امروز باید قابل توجه باشد توسعه و تقویت زیر ساخت ها است که باید برای آن برنامه ریزی کرد.

آقازاده خاطر نشان کرد: در سالی که مزین به رونق تولید است باید برای تحقق آن تلاش کرد و کشاورزی یکی از ارکان مهم تحقق رونق تولید است که باید برای تقویت کشاورزی و زیرساخت های آن برنامه های لازم دیده شود.

آقازاده با اشاره به اقدامات گسترده سپاه و بسیج در راستای خدمت رسانی به مردم بیان کرد: امروز سپاه و بسیج در کنار مردم برای رفع مشکلات آنها تلاش های بسیاری انجام می دهند و در استان مرکزی با قرارگاه آبادانی و پیشرفت کارها و اقدامات بسیار خوبی انجام شده است و همه باید از فرصت سپاه و بسیج به خوبی استفاده و در جهت ایجاد اشتغال در روستاها به کارگیرند.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید. CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.