افتتاح مدرسه ساخته شده توسط سپاه در روستای قلعه پسیجان شهرستان شازند

پنجشنبه, 11/17/1398 - 22:59 markazi
شازند؛

افتتاح مدرسه ساخته شده توسط سپاه در روستای قلعه پسیجان شهرستان شازند

به مناسبت گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی؛ مدرسه ساخته شده توسط سپاه در روستای قلعه پسیجان شهرستان شازند با حضور سرهنگ مهجوری فرمانده سپاه شازند افتتاح شد.
افتتاح مدرسه ساخته شده توسط سپاه در روستای قلعه پسیجان شهرستان شازند

به مناسبت گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی؛ مدرسه ساخته شده توسط سپاه در روستای قلعه پسیجان از توابع بخش قره کهریز شهرستان شازند با حضور سرهنگ مهجوری فرمانده سپاه شازند و جمعی از مسئولین افتتاح شد.

مدرسه روستای قلعه پسیجان با 3 کلاس توسط قرارگاه بسیج سازندگی سپاه ناحیه شازند احداث و به نام شهید والامقام ، قاسم سلیمانی نامگذاری و افتتاح گردید.

قرارگاه بسیج سازندگی سپاه شازند در راستای اجرای رسالت خود و به منظور رفع محرومیت ها و خدمت رسانی به مناطق محروم ، عملیات ساخت مدرسه 3 کلاسه در روستای قلعه پسیجان را برعهده گرفت. که این پروژه عمرانی طی مراسمی با حضور مسئولان شهرستان و منطقه افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

سرهنگ مهجوری در مراسم افتتاح این پروژه گفت: دبستان سه کلاسه شهید سلیمانی در زمینی به مساحت دویست متر مربع ساخته شده است.
فرمانده سپاه ناحیه شازند در ادامه افزود : ساخت این دبستان به همت جهادگران بسیجی شهرستان شازند و اراک در ایام نوروز سال جاری آغاز شد و به لطف پروردگار متعال در ایام دهه فجر تکمیل گردید.

وی افزود: برخی گروه‌های جهادی در شرایط بحرانی فعالیت های خودجوشی دارند به طور مثال برخی گروه‌های جهادی شهرستان شازند در زلزله کرمانشاه و مناطق سیل‌زده پلدختر و خوزستان حضور مؤثری داشتند و در این مناطق خدمات مناسبی را به هموطنان عزیز ارائه نمودند، برخی دیگر در شهرستان شازند بویژه در روستاهای محروم مشغول خدمت رسانی به محرومین بودند که نمونه‌های آن را می‌توان در جای جای شهرستان مشاهده نمود، و از جمله خدمات این جهادگران بسیجی ساخت و تکمیل این دبستان است که سالیان سال ناتمام مانده بود که در نهایت با همت و تلاش بسیجیان جان بر کف و مخلص و دهیار و اعضای شورای اسلامی روستای قلعه پسیجان به اتمام رسید.