مسئول قرارگاه بسیج سازندگی سپاه خمین خبر داد
شناسه خبر :۱۶۳۶

برپایی نمایشگاه اقتصادمقاومتی در خمین/پرداخت یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان تسهیلات اقتصادمقاومتی به متقاضیان

مسئول قرارگاه بسیج سازندگی سپاه خمین از برپایی نمایشگاه محصولات اقتصاد مقاومتی در شهرستان خمین با حضور مسئولان محلی در سال ۹ دی این شهرستان افتتاح شد
نسخه مناسب چاپ

به‌گزارش خبرگزاری بسیج استان مرکزی از خمین؛ نمایشگاه محصولات اقتصاد مقاومتی در شهرستان خمین با حضور مسئولان محلی در سال ۹ دی این شهرستان افتتاح شد.

سرهنگ سیدحسن بهشتی مسئول قرارگاه بسیج سازندگی سپاه خمین در حاشیه این نمایشگاه گفت: شناسایی تولیدگان شهرستان و دستاوردهای آنان، ارتباط چهره به چهره با مصرف کننده، عرضه محصولات با قیمت مناسب از اهداف برپایی این نمایشگاه است.

وی افزود: این نمایشگاه شامل ۴۰ غرفه محصولات اقتصاد مقاومتی، از جمله مشاغل خانگی همچون کیف دوزی، نمد بافی، محصولات کشاورزی، محصولات دامی و برخی از محصولات در حوزه صنایع دستی است.

مسئول قرارگاه بسیج سازندگی سپاه خمین نمایشگاه اقتصاد مقاومتی مردم شهرستان خمین به مدت دو روز، صبح و عصر برپا است، گفت: بیشتر این تولیدگان تسهیلات اقتصاد مقاومتی بسیج سازندگی متناسب با مهارت و توانمندی‌های خود دریافت کردند و به فعالیت در زمینه‌های مختلف مشغول هستند.

سرهنگ بهشتی خاطرنشان کرد: در سال گذشته ۳۰۰ نفر تسهیلات اقتصاد مقاومتی به مبلغ یک‌میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان دریافت کردند و همچنین از ابتدای امسال تاکنون ۱۵۰ میلیون تومان برای ۱۵ نفر تسهیلات از مبلغ ۵ تا ۱۵ میلیون با توجه به طرح اعطاء شده است

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها